Software

Interaktivní software na míru vašim představám.

Dodáváme softwarové produkty k tvorbě a správě interaktivního obsahu.

Vyvíjíme softwarové aplikace na zakázku.

Od nápadu po servis.

Software k interakci

Interaktivní zařízení jako jsou dotykové stoly, výlohy nebo virtuální realita se bez kvalitního obsahu neobejdou. Vyvinuli jsme pro vás aplikace pro tvorbu interaktivního obsahu a vzdálenou správu.

Vývoj software na míru

Řekněte nám vaši ideu a my vám ji přetvoříme do funkční aplikace. Máme flexibilní tým programátorů, který jsme poskládali tak, abychom pro vás mohli vyvinout aplikace pro web, mobilní zařízení nebo virtuální realitu.

Terria

interaktivní katalog

Interaktivní prodejní katalog, který vystavuje kompletní portfolio produktů v místě prodeje, umožňuje okamžitou objednávku a šetří náklady za vystavení produktů v místě prodeje. SW nyní běží na 30 interaktivních kioscích, které jsou rozmístěny po celé Francii. Zákazník v prodejně hobby marketu si může prohlédnout na živo jeden referenční výrobek a zbylou nabídku si může prohlédnout pomocí dotykového kiosku s interaktivním katalogem.

Lamax

interaktivní katalog

Unikátní prodejní software, který má plochu rozdělenou na dvě části a umožňuje ji ovládat ze dvou míst zároveň. Kromě doplňujících informací a videí o produktu navíc nabízí přímou objednávku. V praxi to funguje tak, že si zákazník prohlédne vybraný produkt, skrze dotykové zařízení si o něm zjistí podrobnosti, pokud je zboží skladem, rovnou si ho pomocí aplikace objedná a za pár minut si ho odnáší domů.

NTM

mobile guide

Dostupný, jednoduchý a atraktivní nástroj pro orientaci v prostoru muzea a pro získávání doplňujících informací k exponátům. To vše umí nová webová aplikace Národní technické muzeum Mobile Guide, kterou mají nyní návštěvníci muzea k dispozici.

Způsob spolupráce

Začátek je vždy stejný. Společně se sejdeme a hodně si povídáme. Zjišťujeme vaše potřeby a požadavky na aplikaci a její finální uplatnění. Správně položenými otázkami získáme modelové příklady použití aplikace, které jsou v dalším procesu vývoje velice důležité.

Druhý krok je tak trochu o nás. Sedneme si s týmem, povídáme si o vaší potřebě, co má aplikace dělat a jak má fungovat. Hodně nám v tom pomáhají modelové příklady, které jsme společně s vámi vytvořili. Inspirujeme se konkurenčními aplikacemi a hledáme cestu, jak to udělat lépe. Nakonec vám dáme návrh řešení s přesnou nabídkou a postupem.

Tady nám začíná opravdová práce. Kreslíme si strukturu aplikace, myšlenkové mapy k jednotlivým funkcím, tok uživatele aplikací. Pokud nejste koncoví uživatelé aplikace, seznamujeme se s vašimi klienty ‒ ideálně přímými rozhovory, nebo alespoň tvorbou persón. Chceme nejlépe pochopit chování koncových uživatelů, abychom dosáhli u zákazníka kýženého zážitku z aplikace. Dobrá uživatelská zkušenost s aplikací vám zaručí úspěch aplikace, naplnění potřeb uživatele a splnění cíle vašeho podnikání. Výsledkem je drátěný model ‒ interakční design, který udává rozmístění prvků a chování v rámci interakce s uživatelem.

Design, který si zamilujete na první pohled. Po odsouhlasení drátěného modelu příchází na řadu grafický design. Věříme, že v jednoduchosti je síla ‒ a u grafiky to platí obzvláště. Zaměřujeme se na detail a na funkčnost, tak aby aplikace byla přehledná a pochopitelná.

A jde se na věc. Teď příchází na řadu spousta šálků kafe a nekonečné řádky kódu. Prostě programování. V tomto kroku se znovu dostáváme k poznámkám z prvního setkání. Aplikace se často rozděluje na “must have” a na “nice to have in future”. Při vývoji je důležité mít na paměti i budoucí směřování, abychom si někdě nezavřeli vrátka.

Tohle je vlastně nejvíc nejvtipnější situace v celém procesu. Sejdeme se a vyhlašujeme soutěž, kdo najde chybu ‒ bug. Zatímco vývojáři aplikace napjatě čekají, jak to dopadne, zbytek týmu neúprosně bojuje za to, aby aplikaci shodil nebo aspoň rozhodil. No a po odstranění bugů je hotovo.

Předání je událost, na kterou se těšíme všichni. My se chceme pochlubit naší prací a vy se zas nemůžete dočkat, až budete moci aplikaci používat. Dostanete do ruky aplikaci, kterou sice od pohledu znáte, protože během vývoje udržujeme neustálou komunikaci, ale funkčně si aplikaci budete moci užít poprvé. První nadšení a úsměvy máme nejraději.

Každý živý organismus potřebuje udržovat. Stejně tak přistupujeme k vaší nové aplikaci. Ať už potřebujete přidat novou funkcionalitu nebo aktualizovat databázi, jsme tu stále pro vás.

Máte zájem o více informací?